Działka budowlana Dąbcze gm. Rydzyna, Macieja Rataja

Dąbcze gm. Rydzyna
Ogłoszenie archiwalne Wygasło: Poniedziałek, 11 Maj, 2026  20:48
299 000 zł
284 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
  • Pow. działki:1054 m2
  • Rodzaj działki:Budowlana
  • Sprzedaż:Pośrednik

Opis oferty

Szukasz miejsca, które łączy w sobie sielski spokój z doskonałą komunikacją?
Prezentujemy wyjątkową działkę budowlaną położoną w Dąbczu przy ul. Rataja.
To idealna propozycja dla osób, które chcą rozpocząć budowę wymarzonego domu bez zbędnej zwłoki.
NAJWIĘKSZE ATUTY:
Decyzja o Warunkach Zabudowy: Działka posiada wydane WZ, co znacznie skraca proces przygotowania inwestycji.
Optymalna powierzchnia: 1054 m to przestrzeń dająca swobodę w aranżacji dużego ogrodu i strefy relaksu.
Lokalizacja Premium: Błyskawiczny dojazd do Leszna oraz węzła drogi ekspresowej S5, co zapewnia komfortowe połączenie z Wrocławiem i Poznaniem.
Rekreacja: Okolica sprzyja aktywnemu wypoczynkowi liczne ścieżki rowerowe, tereny zielone oraz bliskość Zalewu w Rydzynie sprawiają, że każdy dzień może wyglądać jak wakacje.
DANE TECHNICZNE:
Lokalizacja: Dąbcze, ul. Rataja (gm. Rydzyna)
Powierzchnia: 1054 m
Przeznaczenie: Budownictwo jednorodzinne (Warunki Zabudowy)
Media: woda, prąd
To miejsce, w którym Twoja wizja idealnego domu nabierze realnych kształtów. Cisza, spokój i prestiżowa okolica czekają na nowego właściciela.
Zapraszam do kontaktu i na prezentację działki w terenie!
Cena działki - 299 000 zł /283,68 zł za m2/

Gwarantujemy Państwu pomoc na każdym etapie zakupu/sprzedaży nieruchomości.
Dzięki współpracy z Notus Finanse S.A. pomagamy uzyskać najbardziej korzystny kredyt hipoteczny.
Współpracujemy również z Kancelarią Notarialną, co pozwala nam negocjować dla Państwa niższe opłaty notarialne.
Przygotowujemy całą dokumentację kupna/sprzedaży, umowę przedwstępną oraz spotkanie u Notariusza.
Pomagamy też w przepisaniu liczników prądu/gazu/wody.

Zapraszamy do współpracy:)
ZNAJDŹ SWÓJ DOM NA AR-DOM. PL

LINK DO OFERTY:
http://ar-dom.pl/numer/276

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 276
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Wysłane zapytania
Odsłony telefonu

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Konto firmowe
Na Lento.pl od 24 mar 2021
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Wyczyść historię

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookUdostępnij na X Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków